Cennik - Ocieplanie pianką - mazowieckie | Izolacje Natryskowe Poddaszy

Ocieplanie pianką mazowieckie
+48 794-433-433
pianka PUR
Przejdź do treści

Cennik ocieplania pianką w woj. mazowieckim

Ceny izolacji natryskowych zależą przede wszystkim od kosztu zastosowanego materiału. Przy ocieplaniu poddaszy stosuje się pianki otwarto-komórkowe. W ofercie posiadamy pianki w cenie od 51 zł netto za m2 przy standardowej grubości 20 cm izolacji. Jeżeli przeanalizujemy łączne koszty dla różnego rodzaju obiektów mieszkalnych to można powiedzieć, że całość będzie kształtować się w cenie od 51 do 65 zł zł netto za m2 izolacji poddasza.
Dodatkowo przy wycenie należy brać pod uwagę trudność aplikacji pianką, a także zakres prac dodatkowych, które należy wykonać np. ilość tynków, które trzeba zabezpieczyć, ilość okien czy wysokość powierzchni, którą należy ocieplić.
Trochę bardziej skomplikowana jest sprawa dotycząca pianek zamknięto-komórkowych, ale można przyjąć, że dla większości realizacji cena za izolacje wyniesie od 13 zł netto za m2 przy grubości 1 cm. Pianki o większej gęstości mogą kosztować nawet 16 zł netto/m2.
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Izolacje natryskowe piankami wykonujemy przy wykorzystywaniu profesjonalnych maszyn i urządzeń.
Agregaty natryskowe - posiadamy sprzęt firmy Graco.
Agregat prądotwórczy o mocy 50 kW.
Kompresory - spalinowy i elektryczny.
Nagrzewnice olejowe o łącznej mocy ponad 150 kW.
Trzy samochody dostawcze do przewodu maszyn i pianek.
woj. mazowieckie
Izolacje natryskowe pianką
Izolacje natryskowe pianką PUR to skuteczna i trwała izolacja. Docenisz komfort na swoim poddaszu, zarówno zimą jak i latem.
Wróć do spisu treści